Co usprawni w Twojej firmie automat bhp?

Opublikowane przez Marzena w dniu

Dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować jeden z naszych produktów – ENGOMAT 468.

Do głównych zalet tego automatu możemy zaliczyć:

  • Dostępność produktów w trybie 24/7
  • Dokładna kontrola wydawania i zapasów
  • Zmniejszone koszty operacyjne
  • Zwiększona produktywność
  • Zoptymalizowane poziomy zapasów


Ale zacznijmy od początku i charakterystyki produktu.

Jest to idealne rozwiązanie w miejscach gdzie dysponujemy ograniczoną przestrzenią a konieczność zarządzania dużą liczbą różnych artykułów jest kluczowa np. zarządzanie szerokim asortymentem rękawic, okularów, narzędzi ręcznych czy skrawających.

Dystrybutor samodzielnie identyfikuje pracownika i wydaje mu artykuły BHP, dzięki czemu nie jest potrzebny dodatkowy nadzór. System dzięki limitom ilościowym wydaje tyle środków ochrony BHP ile w danej chwili jest potrzebne osobie wybierającej.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom istnieje możliwość ustawienia automatu w pobliżu miejsca pracy, dzięki czemu pracownik może poświęcić więcej czasu na realizacje swoich zadań.  Tego typu rozwiązanie przyczynia się do znaczących oszczędności.

automaty na narzędzia, automat szufladowy, automat obrotowy

Dzięki konstrukcji obrotowego bębna automat umożliwia umieszczenie do 468 wkładów w kompaktowej obudowie automatu. Automat z bębnem obrotowym występuje w kilku wersjach różniących się wielkości lokacji oraz ich ilością. Pozwala to na zastosowanie automatu dla przedmiotów o różnorodnych kształtach i wielkości.

rękawice w automacie

Bezpieczna możliwość zwrotu

ENGOMAT zapewnia łatwą i bezpieczną możliwość zwrotu, kontrolując dostęp do pojedynczej przegrody.

Bezpieczeństwo

Przegrody w automacie są ukryte za solidnymi przesuwanymi drzwiami. Zawartość może być rozłożona po całym wnętrzu dystrybutora, zmniejszając ryzyko nieautoryzowanego usuwania przedmiotów.

W jednym urządzeniu znajduje się do 468 lokalizacji, dołączając kolejne moduły możliwa jest rozbudowa do 4680 lokalizacji.

Więcej o samym produkcie znajdziecie w karcie produktu tegoż automatu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *