Poznaj nasz zespół

Nasze doświadczenie i wizjonerskie pomysły kierują nasz zespół do lepszego zrozumienia oraz odkrywania niezwykłych rozwiązań dla naszych klientów.

PAWEŁ

Specjalista ds. kontaktów z klientem

Zdecydowanie przyszłość przemysłu już teraz zależy od stopnia automatyzacji. Zawsze stawiam na to aby szczegółowo poznać potrzeby klienta. Po analizie w zespole jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na oczekiwania.

GRZEGORZ

Opiekun kluczowych klientów

Zabezpieczenie interesów klienta to priorytetowa sprawa. Wymaga to od nas pracowników ciągłego rozwoju oraz kreatywności w szukaniu i dostosowywaniu nowych rozwiązań do oczekiwań klienta.

PAWEŁ

Ekspert ds. wdrażania projektów

Biorąc współodpowiedzialność za rozwój i bezpieczeństwo każdego przedsiębiorstwa chcemy wspólnie tworzyć rozwiązania, które usprawniają procesy i pracę ludzi.

MARZENA

Specjalistka ds. marketingu

W tej branży niezwykle ważne jest, aby zawsze mieć otwarty umysł i nieustannie poszukiwać nowych możliwości, usprawnień.

PAWEŁ

Specjalista ds. sprzedaży

Od sprzedaży tak na prawdę cała przygoda dopiero się zaczyna. Niezwykle istotne jest wsparcie klienta po sprzedaży. Podchodzimy z szacunkiem do każdego klienta, angażujemy się w działania na 100%.