ENGOMAT SZAFKOWY

ENGOMAT SZAFKOWY

Automat szafka jest idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie istnieje potrzeba przechowywania ciężkich lub większych gabarytowo przedmiotów.

Rozmiary szafek w automacie występują w trzech wariantach S, M oraz L. Rodzaj oraz ilość szafek w jakie zostanie wyposażony dystrybutor zależy wyłącznie od klienta. Istnieje możliwość zastosowania wszystkich trzech rodzajów szafek w jednym automacje co maksymalnie zwiększa wachlarz przedmiotów możliwych do umieszczenia.

Dystrybutor może funkcjonować jako samodzielne urządzenia z komputerem, monitorem i systemem zarządzającym, jak również jako moduł dodatkowy dołączony do już istniejącego rozwiązania automatowego. Automat samodzielnie identyfikuje pracownika i wydaje mu artykuły BHP, dzięki czemu nie jest potrzebny dodatkowy nadzór. System dzięki limitom ilościowym wydaje tyle środków ochrony BHP ile w danej chwili jest potrzebne osobie wybierającej. Maszyna może pracować jako wypożyczalnia – umożliwia pobieranie i zwracanie produktów w niej umieszczonych np. poprzez przypisanie szafki pod konkretnego pracownika.

Na specjalne potrzeby Klienta, możemy również dodać gniazda np. do ładowania baterii urządzeń (przykład poniżej).

Zamieszczone poniżej video pokazuje w jaki sposób wygląda pobieranie asortymentu.