Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo

Kontrola i dostępność

Redukcja kosztów

Usprawnianie procesów magazynowych

Zaawansowane oprogramowanie

Rozwojowość

Bezpieczeństwo

Oferujemy usługi o najwyższej jakości, gdyż głównym celem jest satysfakcja klientów. Nasze działania mają na celu sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania dbając o zadowolenie wszystkich klientów.

Kontrola i dostępność

Rozwiązania, które proponujemy klientom dają możliwość personalizacji i regulacji dostępu dla każdego pracownika, co zmniejsza ryzyko pobrania artykułów nieprzeznaczonych dla danej grupy pracowniczej i co więcej gwarantuje ich dostępność o każdej porze. << więcej >>

Redukcja kosztów

Dostęp do narzędzi i ŚOI (środków ochrony indywidualnej) poprzez automaty niesie za sobą bardziej przemyślane decyzje o ich zużyciu. Za każdym razem pojawia się tutaj pytanie czy na pewno jest konieczność pobrania kolejnej pary rękawic czy też innego produktu? Oszczędności z tytułu redukcji zużycia mogą sięgać od 20% do 40% rocznie! << więcej >>

Usprawnianie procesów magazynowych

Pracownik produkcji, któremu zabraknie narzędzia – traci określoną ilość czasu aby przejść do magazynu. Jeżeli podczas 8 godzinnej pracy zdarzy się tak np. 2 razy to czas poświęcony na pracę jest pomniejszony o czas spędzony na dostarczenie produktów na stanowisko pracy. Zastosowanie rozwiązania systemu ENGOMAT pozwala na umieszczenie automatu blisko miejsca pracy – dodatkowo przypisanie każdemu pracownikowi konkretnych produktów, które może wybrać, pozwala na optymalizację kosztów produktowych.

Zaawansowane oprogramowanie

System ENGOMAT to różnego typu automaty wydające, które działają pod kontrolą jednego oprogramowania. Dzięki temu raporty są generowane w jednym miejscu, nowych pracowników dodajemy tylko raz a osoby zarządzające nie muszą uczyć się kilku różnych rodzajów oprogramowania. Poznanie jednego systemu zamiast kilku pozwala na efektywniejszą prace i lepsze wykorzystanie rozwiązania.

Rozwojowość

Wizjonerskie pomysły kierują nasz zespół do lepszego zrozumienia oraz odkrywania niezwykłych rozwiązań dla naszych klientów.