Automat do narzędzi

Najbardziej zaawansowany i wszechstronny produkt na rynku, a jednocześnie prosty, szybki i łatwy w konfiguracji i obsłudze. 28-stopniowy ENGOMAT SZUFLADOWY idealnie nadaje się do przechowywania od małych elementów po bardzo duże przedmioty.

 • Dostępność produktów w trybie 24/7
 • Dokładna kontrola wydawania i zapasów
 • Zmniejszone koszty operacyjne
 • Zwiększona produktywność
 • Zoptymalizowane poziomy zapasów

W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem do zarządzania zapasami SupplyPoint, ENGOMAT SZUFLADOWY zapewnia wszechstronne rozwiązanie o dużej pojemności, aby sprostać nieprzewidywalnym wyzwaniom związanym z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw.

 • Moduł główny jest dostarczany wraz z rozbudowanym oprogramowaniem SupplyPoint, który zawiera zaawansowane opcje systemu.
 • Korzystając z naszych rozwiązań modułów wielodostępowych, zapewniasz całkowitą, bezpieczną kontrolę Twoich zapasów.
 • Dostępna jest cała gama konfigurowalnych modułów, a ogólna pojemność systemów zostanie dostosowywana do Twoich potrzeb.
 • Działanie systemu jest niezwykle proste, a automatyczne przechwytywanie dodatkowych informacji o miejscu powstawania kosztów, takich jak stanowisko lub jednostka, może być wykonywane w celu przyszłej analizy kosztów.
 • Tylko zalogowany użytkownika może wybrać wymagany przedmiot i ilość.
 • System odblokowuje tylko lokalizację zawierającą pożądane przedmioty i wskazuje użytkownikowi ich lokalizację za pomocą diody LED.
 • Użytkownik otwiera wskazaną lokalizację, uzyskuje wymagane przedmioty i zamyka lokalizację, która jest automatycznie blokowana.
 • Awaryjny dostęp do przedmiotów (np. Podczas awarii zasilania) można osiągnąć w kilka sekund dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, który odblokowuje wszystkie lokalizacje w szafie, zapewniając ciągły dostęp do istotnych przedmiotów.

Zdjęcia przykładowego rozwiązania

Cechy

Rekonfigurowalny

ENGOMAT SZUFLADOWY można łatwo i szybko zmienić, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom Twojej organizacji. Pojedyncze półki można łatwo wymienić w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub jeżeli zajdzie taka potrzeba cały moduł można również szybko, czysto i sprawnie wymienić.

Efektywność

Podczas jednej transakcji może zostać wybranych wiele szuflad, minimalizując czas potrzebny do zarządzania dużymi wolumenami towarów.

Bezpieczeństwo

Dostęp do przedmiotów znajdujących się w urządzeniu można ograniczyć za pomocą: nazwy użytkownika, hasła, czytników kart lub kombinacji tych opcji. Zamki szufladowe mają wysoką wytrzymałość i nie można ich otworzyć w normalnym lub agresywnym użytkowaniu bez pomocy narzędzi. Przedmioty znajdujące się wewnątrz są ukryte i mogą być rozmieszczone po całym wnętrzu maszyny, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego usunięcia zawartości.

Awaryjny dostęp do przedmiotów

W idealnym świecie ręczne wydawanie nigdy nie będzie potrzebne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba można osiągnąć to w kilka sekund dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, która jest prosta i łatwa w użyciu i nie wymaga demontażu.

Identyfikowalność

Solidnie wypróbowane i przetestowane oprogramowanie SupplyPoint zapewnia pełną ścieżkę audytu, dzięki czemu firma może wiedzieć, kto, gdzie, kiedy i dlaczego, na temat użycia dowolnego wybranego elementu z systemu.

Specyfikacja

Wymiary: (głębokość x szerokość x wysokość)
510 mm x 545 mm x 2000 mm
20,1 cala x 21,5 cala x 78,7 cala

Pojemność:
Moduł główny: 26 poziomów, 104 lokalizacje, 1248 przedziałów (maks.)
Moduł dodatkowy: 28 poziomów, 113 lokalizacji, 1345 przedziałów (maks.)

Kolor:
Rama: zielony (inne kolory dostępne na życzenie)
Szuflady: szary

Szuflady:
Wszystkie szuflady można skonfigurować z 1, 2, 3, 6 lub 12 przedziałami

Rodzaje szuflad

Wymiary szuflad

Filmy wideo

Oglądaj ENGOMAT SZUFLADOWY w akcji dzięki poniższym filmom.

Pobieranie

Uzupełnianie

Zwrot do regeneracji

Rekonfigurowalny – wymiana szuflad

2 komentarze

PROFUND · 11 marca 2022 o 09:59

Automat jest u nas już kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maszyna robi robotę za dwóch ludzi. W razie jakichkolwiek problemów (których praktycznie nie ma), jest bardzo dobry kontakt z obsługą. Naprawdę bardzo polecam.

Anonim · 30 marca 2022 o 14:05

Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej. zakupiliśmy dwa automaty. Jeden funkcjonuje w strefie czystej – montaż końcowy, drugi w strefie o większym zapyleniu – spawalnia i ślusarnia.
Oba automaty funkcjonują od 5 lat bez zastrzeżeń.
Pomoc ze strony firmy Engomat przy doborze modelu i konfiguracji struktury oraz ulokowania asortymentu w automatach wspominamy w samych superlatywach. Bardzo wysoko oceniamy obsługę posprzedażową. To rzadkość, że po zapłaconej fakturze przedstawiciel firmy tak bardzo angażuje się w pomoc w dalszej optymalizacji, nie mając z tego tytułu już żadnych korzyści finansowych. Nie wahamy się polecać Państwu tej firmy.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *