ENGOMAT SZUFLADOWY / NARZĘDZIOWY

ENGOMAT SZUFLADOWY / NARZĘDZIOWY

Automatyczny system dystrybucji rewolucjonizuje sposób zarządzania dostawami wielu towarów bezpośrednio do stanowisk pracy w firmach i instytucjach.

Dystrybutor umożliwia wydawanie produktów zgodnie z przewidzianym harmonogramem. Dystrybutor składa się z szuflad, zabezpieczonych specjalnym zamkiem. Ten rodzaj automatu dobrze sprawdza się przy wydawaniu produktów mniejszych gabarytowo (np. wiertła, pilniki).

Dzięki innowacyjnej budowie automatu towary mogą być wielokrotnie wydawane i przyjmowane. Ma to szczególne znaczenie przy dystrybucji narzędzi kontrolno-pomiarowych. Oprogramowanie pozwala na dystrybucję stosując różne kryteria (jak wydział, stanowisko, użytkownik). Proces dostępu jest kontrolowany za pomocą zezwoleń, haseł i urządzeń dostępowych nadających każdemu użytkownikowi indywidualny profil stosowny do potrzeb jego stanowiska. W przypadku braku prądu istnieje możliwość awaryjnego otworzenia szuflady i wydania ochronników. Automat wyposażony jest w system awaryjnego zasilania który zabezpiecza przed utratą danych spowodowaną awariami sieci elektrycznej.

Na poniższym filmie prezentujemy jak sprawnie przebiega proces uzupełniania automatu.

Różnorodność szuflad

Szuflady występują w wielu wariantach, różnią się one wielkością oraz ilością przegród. Dzięki takiemu rozwiązaniu automat może służyć do wydawania różnego rodzaju ochronników lub narzędzi małej i średniej wielkości. Rodzaj szuflad jest wybierany pod indywidualne preferencje klienta.

Montowane na szynach szuflady dostępne są w jedenastu typach. Mechanizm otwierania szuflad pozwala na kontrolowany dostęp do odpowiedniej ilości przedziałów.

Separatory i wkładki szuflad są wykonane z plastiku lub metalu. Długość każdego przedziału (mierzona w głąb szuflady) wynosi: 25 mm dla 12 przedziałów, 54 mm dla 6 przedziałów, 82 mm dla 4 przedziałów, 127 mm dla 3 przedziałów, 166 mm dla 2 przedziałów i 336 mm dla 1 przedziału.

Automat wyróżnia się możliwością dostosowania wielkości szuflad po konkretne preferencje klienta. Do wyboru jest 11 rodzajów szuflad. Dodatkowo główny model możemy rozszerzyć o kolejne moduły.

2 thoughts on “ENGOMAT SZUFLADOWY / NARZĘDZIOWY

Komentowanie zostało wyłączone.