Magazyn LID

Opracowany przy użyciu wielokrotnie nagradzanej technologii, moduł kontroli zapasów LID zapewnia efektywną kosztowo metodologię zarządzania do kontroli kluczowych zapasów.

  • Dostępność 24/7
  • Znaczne oszczędności kosztów operacyjnych
  • Zoptymalizuj poziomy zapasów
  • Zminimalizuj przestoje w produkcji

Wszechstronny i elastyczny ENGOMAT LID zawiera wiele wyjątkowych funkcji, a w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem zapewnia najbardziej wszechstronne rozwiązanie do zarządzania zapasami na rynku.

Rozwiązanie LID jest kontrolowane za pomocą pakietu oprogramowania SupplyPoint, zapewniając pełne raportowanie, identyfikowalność i możliwość automatycznej zmiany kolejności. Automaty LID mogą być implementowane jako samodzielne rozwiązanie lub jako część większej instalacji ENGOMAT.

Działanie systemu jest niezwykle proste, a automatyczne przechwytywanie dodatkowych informacji o miejscu powstawania kosztów, takich jak stanowisko lub jednostka, może być wykonywane w celu przyszłej analizy kosztów.

  • Tylko zalogowany użytkownika może wybrać wymagany przedmiot i ilość.
  • System odblokowuje tylko lokalizację zawierającą pożądane przedmioty i wskazuje użytkownikowi ich lokalizację za pomocą diody LED.
  • Użytkownik otwiera wskazaną lokalizację, uzyskuje wymagane przedmioty i przymyka lokalizacje, aby zamknąć i zablokować.
  • Awaryjny dostęp do przedmiotów (np. Podczas awarii zasilania) można osiągnąć w kilka sekund dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, który odblokowuje wszystkie lokalizacje, zapewniając ciągły dostęp do istotnych przedmiotów.

Zdjęcia przykładowego rozwiązania

Cechy

Elastyczność

LID to kompletne, konfigurowalne przez użytkownika rozwiązanie do zarządzania częściami. Jednostka LID może być skonfigurowana tak, aby zapewnić do 432 lokalizacji w szafce 1200 mm.

Awaryjny dostęp do przedmiotów

W idealnym świecie ręczne wydawanie nigdy nie będzie potrzebne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba można osiągnąć to w kilka sekund dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, która jest prosta i łatwa w użyciu i nie wymaga demontażu.

Bezpieczeństwo

Moduły LID są solidne i zawierają blokady o wysokiej wytrzymałości, których nie da się otworzyć bez użycia narzędzi. Przedmioty znajdujące się wewnątrz są ukryte i mogą być losowo rozmieszczone wewnątrz urządzenia, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego usunięcia zawartości.

Wydajność

W pojedynczej transakcji można wybrać wiele przedmiotów, minimalizując czas potrzebny do zarządzania dużymi wolumenami zasobów.

Rozszerzalność

LID można rozszerzyć do maksymalnie 10 jednostek połączonych ze sobą, zapewniając do 3240 bezpiecznych lokalizacji zarządzanych i kontrolowanych przez oprogramowanie do zarządzania punktami zaopatrzenia.

Identyfikowalność

Solidnie wypróbowane i przetestowane oprogramowanie SupplyPoint zapewnia pełną ścieżkę audytu, dzięki czemu firma może wiedzieć, kto, gdzie, kiedy i dlaczego, na temat użycia dowolnego wybranego elementu z systemu.

Specyfikacja

Wymiary:
Szerokość: 800 mm (31.5 cala)
Głębokość: 525 mm lub 750 mm (20.7 cala lub 29.5 cala)
Wysokość: 800 mm, 1000 mm, 1200 mm lub 1600 mm (31,5 cala, 39,4 cala, 47,2 cala lub 63 cale)

Pojemność:
Do 432 lokalizacji

Kolor:
Rama: zielony (inne kolory dostępne na życzenie)
Szuflady: szary

Filmy wideo

Oglądaj ENGOMAT LID w akcji dzięki poniższym filmom.

Pobieranie

Uzupełnianie

Pobieranie i zwrot

Magazyn zewnętrzny