AUTOMAT na DRUT SPAWALNICZY

Opublikowane przez Paweł F. w dniu

W firmach, w których w procesie produkcyjnym wykonuje się dużo połączeń spawanych nie trzeba tłumaczyć jak dużym kosztem w ostatnich latach stał się drut spawalniczy. Jeżeli masz wątpliwość czy na pewno każda rolka jest odpowiednio wykorzystana oraz chcesz, aby była nad nim kontrola na każdej zmianie no to mamy świetne rozwiązanie.

Automat ENGOMAT SZAFKOWY z lokacjami przystosowanymi do wydawania rolek z drutem spawalniczym.

Aby zmaksymalizować pojemność tego automatu lokacje na produkty zostały zorientowane pionowo zamiast poziomo. Dzięki temu zabiegowi zamiast 9 rolek drutu spawalniczego zmieścimy ich 16 w jednym module dodatkowym automatu. Gdyby ta ilość nie była wystarczająca, można dołączyć dodatkowe moduły zwielokrotniając możliwości magazynowe.

Oczywiście bez wsparcia oprogramowania sam automat był by bezużyteczny. W naszym systemie będziesz mógł określić, którzy pracownicy mają mieć dostęp do drutu oraz ile rolek tego drutu spawalniczego może pobrać. Najpotężniejszym narzędziem będzie jednak system raportowania, który pozwoli od razu wyłapać anomalia w pobraniach. Jeżeli dwóch pracowników wykonuje takie same prace a zużywają znacząco różne ilości drutu spawalniczego to warto sprawdzić co jest tego przyczyną.

Automat do rolek drutu spawalniczego występuje w wersji modułu głównego (z ekranem i oprogramowaniem) jak i modułu dodatkowego do rozbudowy już istniejącego systemu na firmie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *