Zdalny dostęp – miej kontrolę nawet poza biurem!

Opublikowane przez Paweł J. w dniu

Zdalny dostęp do magazynu dystrybucyjnego jakim są automaty vendingowe.
Pewnie zadajesz sobie pytanie czy to w ogóle możliwe? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie jak również dowiecie się dlaczego to tak istotne w dzisiejszych czasach.

Kiedy Twój biznes rozrasta się do poziomu, że Ty i Twoi kluczowi pracownicy nie możecie już sobie poradzić ze sprawną obsługą i dobrą analizą danych, raportów. Jest to czas aby zastanowić się nad rozwiązaniem problemów logistyki w sprawie magazynowania. Posiadamy ofertę skierowaną do przedsiębiorców i firm z całej Polski, która obejmuje świetną obsługę klienta oraz nowoczesną technologię.

Jakich sygnałów nie możesz zbagatelizować?

Nie pozwól aby opóźnienia w realizacji zamówień wpłynęły na Twoją reputację, którą budowałeś latami. Kiedy ilość zamówień jakie obsługujesz przekracza poziom zdolności do ich realizacji. Sprawia, że nie możesz dostarczyć towarów w ciągu jednego dnia do swoich klientów, to jest to pora aby skorzystać z rozwiązań automatyzujących.

Dziś potrzeby użytkowników kształtują rynek!

Jesteśmy przyzwyczajeni do szybkiego dostępu do danych i informacji. Jeżeli np. potrzebujemy szczegółów dotyczących działania urządzenia lub chcemy sprawdzić ile kosztuje – wystarczy ze wpiszemy w wyszukiwarkę i mamy to! Mogłoby się wydawać, że nie dotyczy to nas w pracy tylko w życiu codziennym – a jednak jest inaczej. Swoje codzienne nawyki przekładamy na to co robimy w pracy. Zauważyliśmy, że dzisiejszy pracownik chce mieć szybki dostęp do danych i lubi mieć wszystko jasne i czytelne. Dlatego wszystkie procesy automatyzujące tak szybko są przystosowywane i chętnie wprowadzane przez pracowników. Automatyzowanych jest wiele czynności od rutynowych jak wydruk zamówienia po skomplikowane rozwiązania logistyczne, produkcyjne.

To czas na nowoczesne zarządzanie!

Dostosowanie się do szybko postępujących zmian automatyzacji na rynku firm w szczególności produkcyjnych to już nie tylko możliwość a konieczność. Najwyższej klasy rozwiązania zapewniają odpowiednie narzędzia. Umożliwiają poprzez zdalny dostęp i użycie komputera, tabletu lub smartfonu obsługę swoich zamówień i ich wysyłki w każdym miejscu. Ty i Twoi współpracownicy wreszcie będziecie mieli czas aby chwile odpocząć i skupić się na podstawowej działalności firmy i jej rozwoju kiedy za magazynowanie towarów i ich dystrybucję odpowiedzialny będzie automat firmy Eden Net Group.

Zadowolenie Twoich klientów zależy od poziomu świadczonych przez Ciebie usług. Przeniesienie części wysiłku za dystrybucję środków bhp lub narzędzi, poprawi oczekiwania Twoich klientów co do szybkość realizacji zamówień, ale także znacznie je przewyższysz. Zdalny dostęp do raportów to odpowiedz na szybko zachodzące zmiany w dziedzinie automatyzacji, zarządzania czasem i szybkiej zdalnej analizy danych.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Specjalista ds. kontaktów z klientem

Paweł

tel.: +48 726 203 743

e-mail: pjurasz@eng.pl