Wynajem czy zakup automatu?

Opublikowane przez Paweł P. w dniu

Żyjemy w czasach, gdy coraz więcej przedmiotów codziennego użytku, domowego i służbowego, jest współdzielonych. Rośnie popularność wszelkiego rodzaju form wynajmu czy leasingu. Czy jednak długoterminowy wynajem automatu ma sens? A może to tylko moda? Sprawdźmy to!

koszyk na zakupy

Zakup automatu

Chcesz kupić automat? Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego. Ostatecznie, wystarczy jedynie określić swój budżet oraz znaleźć urządzenie odpowiadające wymaganiom. A niezależnie od tego, czy poszukujemy sprawdzonego dostawcy nowego czy innego, ofert zdecydowanie nie brakuje.

5 lat gwarancji

Gwarancja to spokój i bezpieczeństwo na długi czas! Do automatów można dobrać dodatkową gwarancją przedłużoną nawet na okres 5 lat!

Wynajem długoterminowy automatu

Jak działa wynajem długoterminowy? Najem automatu polega na podpisaniu umowy z dostawcą na korzystanie z urządzenia, a w zamian za to odprowadza comiesięczne raty w określonej wysokości.

Najem automatu – co zawiera cena?

Dlaczego długoterminowy wynajem automatu może być korzystniejszy niż jego zakup na własność? albo leasing? Przekonajmy się, jakie koszty musi ponieść użytkownik (firma) urządzenia. Podstawowy koszt to energia elektryczna. Wiadomo – płacimy za zużyty prąd. Na szczęście, w ofertach firm można znaleźć najnowszej generacji urządzenia charakteryzujące się niskim poborem prądu.

Przez cały okres umowy klient zobowiązany jest ubezpieczyć urządzenia od szkód jakie mogą wystąpić na firmie. Oczywiście można ciężar przenieść na dostawcę ale prawdopodobnie podniesie to miesięczną kwotę za wynajem.

Jakie zalety ma długoterminowy wynajem automatu?

Niewątpliwie największym atutem tego rozwiązania jest gwarancja. Dostawca rozwiązania zapewnia ja przez cały okres trwania umowy. Ważną kwestią jest również wsparcie techniczno-informatyczne, nie tylko na początku podczas instalacji urządzenia ale również i później.

Co łączy oferty?

Jednorazowym kosztem w każdym z wariantów jest transport oraz instalacja. Instalacja polega na konfiguracji urządzenia pod konkretne potrzeby klienta.

W każdym wariancie istnieje również możliwość szkoleń pracowniczych z zakresu obsługi, administracji i konfiguracji automatów wydających.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *