5 głównych cech automatu do wydawania narzędzi

Opublikowane przez Marzena w dniu

Najbardziej zaawansowany i wszechstronny produkt na rynku, a jednocześnie prosty, szybki i łatwy w konfiguracji i obsłudze. 28-stopniowy ENGOMAT SZUFLADOWY idealnie nadaje się do przechowywania od małych elementów po bardzo duże przedmioty. Dziś poznaj 5 niezawodnych cech nasze systemu engomat do wydawania narzędzi.

Rekonfigurowalny

ENGOMAT SZUFLADOWY można łatwo i szybko zmienić, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom Twojej organizacji. Pojedyncze półki można łatwo wymienić w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub jeżeli zajdzie taka potrzeba cały moduł można również szybko, czysto i sprawnie wymienić.

Efektywność

Podczas jednej transakcji może zostać wybranych wiele szuflad, minimalizując czas potrzebny do zarządzania dużymi wolumenami towarów.

Bezpieczeństwo

Dostęp do przedmiotów znajdujących się w urządzeniu można ograniczyć za pomocą: nazwy użytkownika, hasła, czytników kart lub kombinacji tych opcji. Zamki szufladowe mają wysoką wytrzymałość i nie można ich otworzyć w normalnym lub agresywnym użytkowaniu bez pomocy narzędzi. Przedmioty znajdujące się wewnątrz są ukryte i mogą być rozmieszczone po całym wnętrzu maszyny, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego usunięcia zawartości.

Awaryjny dostęp do przedmiotów

W idealnym świecie ręczne wydawanie nigdy nie będzie potrzebne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba można osiągnąć to w kilka sekund dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, która jest prosta i łatwa w użyciu i nie wymaga demontażu.

Identyfikowalność

Solidnie wypróbowane i przetestowane oprogramowanie SupplyPoint zapewnia pełną ścieżkę audytu, dzięki czemu firma może wiedzieć, kto, gdzie, kiedy i dlaczego, na temat użycia dowolnego wybranego elementu z systemu.

W najnowszych naszych filmach wskazujemy korzyści z zastosowania rozwiązań typu engmoat – warto obejrzeć!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *