5 najczęściej zadawanych pytań o automaty

Opublikowane przez Paweł P. w dniu

1.Na ile opłacalne jest korzystanie przez firmę z takich automatów, w sensie finansowym?
Korzyści dla firm ze stosowania automatów są na wielu poziomach. Taką najbardziej widoczną korzyścią jest zmniejszenie zużycia artykułów wydawanych przez automat. Korzyścią dla firmy jest również to że automaty odciążają pracowników i odzyskują czas dzięki czemu mogą go przeznaczyć na istotniejsze czynności zawodowe. Ze względu wymienione korzyści jak i wiele innych, często okazuje się ,że straty związane z wydawaniem artykułów w tradycyjny sposób są kilkakrotnie wyższe niż miesięczny koszt dzierżawy lub leasingu automatu.

2. Czy automaty są kupowane czy wynajmowane przez zakłady pracy?
W firmie Eden Net Group jest możliwość zarówno zakupu jak i dzierżawy automatów. Forma finansowania w dużej mierze zależy od predyspozycji klienta. Bardzo często firmy korzystają również z Leasingu.

3. Gdzie to rozwiązanie już sprawdziło się?
Rozwiązanie sprawdziło się wszędzie tam gdzie konieczne jest wydawanie artykułów ochrony osobistej (ŚOI) lub narzędzi.

4. Jak wygląda serwis automatu?
Raz na 6 miesięcy nasz serwis przeprowadzam kontrole działania automatu aby zapewnić jego bezawaryjność na największym możliwym poziomie.

5. Jakie możliwości ma oprogramowanie stosowane przez Państwa?
Oprogramowanie stosowane w naszych automatach jest niezwykle elastyczne – jego możliwości są bardzo rozbudowane. Stosujemy oprogramowanie w trzech poziomach zaawansowania: Basic, Medium i Pro. To który poziom wykorzystamy zależy od klienta. To on określa jakie wyniki chce osiągnąć stosując nasze rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że raz zainstalowane oprogramowanie nie może być zmienione w trakcie jego użytkowania. Jeśli klient jakiś czas po wdrożeniu naszego systemu określi inne lub dodatkowe potrzeby, elastyczność oprogramowania pozwala na taką rozbudowę rozwiązania i zmianę konfiguracji, aby zaspokoić potrzeby klienta. Najczęściej klienci wykorzystują nasze rozwiązania do zautomatyzowania gospodarki narzędziami do obróbki metalu (płytki, frezy, wiertła), artykułami BHP i narzędziami typu szlifierki lub wiertarki, niemniej oprogramowanie daje również możliwość kontroli ruchu artykułów które, ze względu na gabaryty, nie mieszczą się w automacie.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.